Kontakt
Senátorská kancelář Vsetín

asistentka Jolana Nováková
Dolní náměstí 13/56,
75501 Vsetín
Email asistentky :
Telefon: +420 737 273 891

Senát PČR

Valdštejnské nám. 17/4,
118 01 Praha 1
Email senátora: cunekjVážení spoluobčané,

V každé době a společnosti jsou občané,podnikatelé a politici,kteří chtějí zneužít policisty,státní zástupce i soudce pro své zájmy. Skutečná demokracie  však musí mít způsob, jak tomu zabránit!

Váš senátor JIŘÍ ČUNEK


Základ kauzy Čunek - lživé svědectví a zmanipulované důkazyAktuální články

 Dopis ke stažení zde

Vytvořeno: 20.10.2011


Uvedl to přerovský soudce Barbořík v odůvodnění rozsudku, ve kterém se snažil prokázat propojení Jiřího Čunka s panem Vaškůjem.
 

Vytvořeno: 20.12.2010


 Dne 18.ledna 2007 směřuje do Senátu žádost policie o vydání Jiřího Čunka k trestnímu stíhání (ODKAZ 1). Jakými důkazy hodlala policie Senát přesvědčit? Zde jsou:

Vytvořeno: 14.11.2010V předcházejících příbězích bylo jasně prokázáno, že obvinění Jiřího Čunka bylo zmanipulované a této manipulace se účastnili nejen policisté a státní zástupci, ale také soudce přerovského soudu. Poukázali jsme také na skandální porušení zákona ze strany policie a státních zastupitelství s cílem dostat vyšetřování do Přerova. Dnes se budeme věnovat tématu veskrze aktuálnímu. Jak je u nás možné zbavit se některých členů vlády, když nám nejde na ruku.

Vytvořeno: 23.10.2010


V minulých příbězích bylo jasně prokázáno, že obvinění Jiřího Čunka bylo zmanipulované a této manipulace se účastnili nejen policisté a státní zástupci, ale také soudce přerovského soudu. Nyní poukážeme na skandální porušení zákona ze strany policie a státních zastupitelství s cílem dostat vyšetřování do Přerova.

Vytvořeno: 16.10.2010


  

 

„Buď je vina na straně pana Čunka 

nebo se naše policie dopustila neuvěřitelného omylu,

 tragické chyby, a pak musí padat řada hlav“

prezident republiky Václav Klaus

 

 

V minulém příběhu bylo dokázáno, že obvinění Jiřího Čunka  bylo zmanipulováno zfalšovaným znaleckým posudkem společnosti NOVA spol. s.r.o. V následujícím textu se dozvíte další zásadní odhalení o „spravedlivém soudním procesu v podání soudu v Přerově“. Vytvořeno: 06.10.2010


Také nerozumíte tomu, proč korupce a krádeže za miliardy korun ustupují v médiích kauze o údajném půlmilionovém úplatku, která tak už více než tři roky hýbe celou naší společností ? Na těchto stránkách najdete odpověď. Pokud ne, ptejte se.

 


Vytvořeno: 29.09.2010Sitemap