Anketa
Anketa Jste pro zrušení poplatků ve zdravotnictví?
 
57%
 
41%
 
2%
Kontakt
Senátorská kancelář Vsetín

asistentka Eva Stejskalová
Dolní náměstí 13/56,
75501 Vsetín
Email asistentky : StejskalovaEva
Telefon: +420 602 458 217

Senát PČR

Valdštejnské nám. 17/4,
118 01 Praha 1
Email senátora: cunekj


Ohlasy občanů

Na významném fotbalovém zápase Sparta-Slávia vidíme běsnění některých fanoušků. U novinářů z MF DNES Z. Kaiserové a V. Dolejšího vidíme útoky na vicepremiéra. Proč se opět znovu začíná pitvat řádně ukončená kauza pana Jiřího Čunka? Proč zasahujeme do jeho záležitostí a sháníme diář sekretářky Urbanové? Pan Jiří Čunek nepotřebuje diář patřící Urbanové, proč také by ho měl archivovat? Proč novináři a potažmo všechna média dělají dusno k vůli panu Jiřímu Čunkovi?

Vytvořeno: 15.04.2008


Vážený pane řediteli Janečku, píšu Vám jako televizní divák, jako běžný spotřebitel.

Vytvořeno: 07.11.2007


Po dni, kdy nás media zahrnula množstvím informací, spekulací, možná dezinformací o kauze pana místopředsedy vlády Čunka, rozhodli jsme se vyjádřit také náš názor na tuto věc. Nemůžeme se zbavit pocitu, že kauza pana Čunka je uměle vytvořená a živená někým, nebo nějakou skupinou, která ho chce pošpinit a odstranit z vlády ČR a z vedení KDU-ČSL.

Vytvořeno: 11.01.2007


Ze všech medií se na nás chrlí informace o problémech a aférách Jiřího Čunka. Neustále jsme masírováni tzv. informacemi, ve skutečnosti směřujícími pouze k záměrné likvidaci tohoto člověka a hlavně k jeho odstranění z vysoké politiky. Což se jim nyní povedlo. Otázkou je: Komu a proč je tento člověk tak nepohodlný? Proč někomu tak vadí?

Vytvořeno: 01.11.2007


Dopis premiérovi

Vytvořeno: 31.10.2007


Nechápu, proč se všichni naváží do pana vicepremiéra Čunka. Říká to dobře: „Opalte se a jděte si stěžovat.“ Teď se ho snaží potopit na korupci. A i kdyby peníze bral, tak to přece dělají ve vysoké politice všichni. Věřím tomu, že pan Čunek je ve skutečnosti „borec“.

Vytvořeno: 10.09.2007


Jiří Paroubek na stránkách tohoto deníku (Žalobce: Na Čunka nic nenašli; HN 8. srpna) prohlásil, že senátor Štětina útočí na státního zástupce, což se děje v autoritativních režimech.

Samozřejmě tvrzení předsedy ČSSD odmítám. Od samého začátku se snažím zjistit pozadí Čunkova případu a vyjadřuji obavy nad činností těch policistů a státních zástupců, kteří ničí renomé svých kolegů.


Vytvořeno: 09.08.2007


Záležitost pana Jiřího Čunka se oprávněně dostala do správných kolejí. Mnohým se to však nelíbí. Nepřestávají stále na něj útočit, jakmile se naskytne k tomu nejmenší příležitost. Přímo celou rodinu pana Jiřího Čunka napadá článek otištěný ve čtvrtek dne 28. června v deníku Právo: " Podle policie nesedí v účetnictví Čunkových celé miliony." Článek je vůči Čunkovým urážlivý, přímo atakuje čest jeho rodiny. Podle mne je zaměřen i proti všem slušným lidem. Proti tomu je nutné se důrazně ohradit.

Vytvořeno: 03.07.2007
Sitemap